KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11944369

nr 1194 4369

Anders Fogelin

(1933-1982), Sverige

Blandteknik, Träd och hus, signerad, 61,43x53

Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.

Utrop:

300 kr

måndag 30 juli 2018
kl 19:46:55

Anders Fogelin

Läs mer om Anders Fogelin